Wild Cards


 

 

Wild Cards

Magik prezentuje dziewięć kart, które widocznie przelicza na oczach widzów prezentując je od strony koszulek, jak i obrazków. Publiczność doskonale widzi, iż w prezentowanych kartach znajduje się osiem takich samych kart oraz jedna różna.

Karty zostają rozłożone w dwóch rzędach - cztery zakryte i cztery odkryte karty w każdym z rzędów. Magik bierze do ręki kartę, która jako jedyna rózniła się od pozostałych, wykonuje magiczny gest nad zakrytymi kartami i... o dziwo! wszytkie zakryte karty zamieniają się dokładnie w tę, która jeszcze przed różniła się od innych!

Ale czy to wszystko? A co powiedzieć o tych, które były odkryte? Dla profesjonalisty taka metamorfoza to żaden problem. Zakryte karty, które przed chwilą w niewiarygodny sposób zostały przemienione, zostają umieszczone pod kartami odkrytymi, po czym magik odwraca każdą parę aby widoczne były tylko koszulki. Moment skupienia, wszyscy z niepokojem oczekują finałowego rozstrzygnięcia... po czym... następuje rzecz niemożliwa! - po odwróceniu wszystkich kart okazuje się, że wszystkie karty są TAKIE SAME!

 

Niesamowity, spektakularny efekt!

Zaskoczysz wszystkich!

Nikt nie będzie w stanie uwierzyć włsanym oczom!

 

Jeśli zamówisz Wild Cards otrzymasz:

  • zestaw dziewięciu kart
  • film instruktażowy z dokładną instrukcją wykonania i prezentacji

 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:Copyright © 2018 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional