Vanisher Royal


Znikanie jest dziecinnie proste

Znikanie, zaraz obok lewitacji jest podstawową dziedziną iluzji od zawsze, większość magicznych tricków jest tworzonych z myślą o znikaniu przedmiotów. Pewnie widziałeś nie raz występ słynnego David’a Copperfield’a, przypomnij sobie teraz wszystkie efekty jakie widziałeś w jego wykonaniu, nie wiem jak Ty ale ja mam w oczach znikający samolot, pociąg, Statue Wolności. Tak, największe iluzje tego niewątpliwie uznanego artysty opierały się na znikaniu. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że widzom wydaje się to najbardziej niemożliwe, aby jakiś przedmiot mógł zniknąć i dlatego my, iluzjoniści będziemy się zawsze starać serwować im niezliczoną ilość zniknięć. 

Musze Ci to powiedzieć wprost!

Nigdy nie zdobędziesz uznania jako osoba wykonująca magiczne tricki jeśli nie posiądziesz umiejętności znikania przedmiotów na zawołanie. Możesz ślęczeć godzinami przed lustrem i opanować kilka manipulacyjnych technik znikania przedmiotów z dłoni. Zapewniam Cię jednak, że podczas tych ćwiczeń doznasz wielu niepowodzeń, Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę wiele razy, poczujesz ból w tych mięśniach rąk, o których istnieniu nie miałeś nawet pojęcia. Ponad to podczas późniejszych występów cały czas będziesz narażony na niepowodzenie ponieważ najmniejszy nawet błąd może sprawić, że cały wysiłek pójdzie na marne. Na szczęście nie musisz przechodzić tej gehenny jeśli chcesz się nauczyć znikania przedmiotów. 

Dlaczego znikanie może być takie proste ?  

Już odpowiadam, znikanie może być proste wtedy gdy całą prace wykona za Ciebie profesjonalny, niezauważalny i łatwy w obsłudze rekwizyt. To właśnie Vanisher Royal wyręczy Cie i sprawi, że wizja wielogodzinnych ćwiczeń przed lustrem odejdzie na zawsze z Twojego umysłu. Vanisher Royal jest niewidoczny dla widzów, dlatego możesz być pewien, że nikt go nie zauważy i będziesz mógł płynnie wykonać swój pokaz. Rekwizyt jest tak mały, że możesz nosić go zawsze przy sobie, często będziesz nawet nieświadomy tego, że masz go pod ręką ale gdy tylko trafi się okazja do wykonania pokazu, będziesz gotów w 5 sekund. Niewątpliwą zaletą efektu jest to, że po wykonaniu tricku możesz pokazać puste dłonie i udowodnić widzom, że przedmiot naprawdę zniknął. Nauka posługiwania się rekwizytem jest dziecinnie prosta, wszystko czego potrzebujesz, aby do perfekcji opanować sztukę znikania otrzymasz wraz z rekwizytem. Mam tu na myśli płytę CD z filmem, na którym krok po kroku dowiesz się jak używać rekwizytu.  

Jakie przedmioty mogę dematerializować w dłoni ? 
  
Przedmioty, które zdematerializujesz w dłoni nie mogą być od niej większe. Chyba najpopularniejszym przedmiotem jaki można zniknąć za pomocą Vanisher Royal jest zapalony papieros. Wyobraź sobie, zaciskasz dłoń w pięść i pokazujesz widzom jak wkładasz do niej zapalonego papierosa, powiedz wszystkim, że potrafisz zgasić papierosa w dłoni i nawet nie mrugnąć przy tym okiem. Zapewniam, że Twoja publiczność będzie w szoku ale najlepsze reakcje uzyskasz, gdy kończąc gaszenie papierosa otworzysz dłoń pokazując, że nic Ci się nie stało, a wszyscy zobaczą, że papieros zniknął, po prostu rozpłynął się w powietrzu.

 
Nie tylko papierosy możesz „znikać” z dłoni. Mogą to być również banknoty, długopisy, zapałki, karty itp.
 
Podsumujmy, wiesz już, że znikanie jest podstawową dziedziną iluzji, dlatego musisz posiąść tą umiejętność. Masz dwa wyjścia, mozolny i uciążliwy trening, lub zaopatrzenie się w Vanisher Royal, aby w łatwy, szybki i przyjemny sposób nauczyć się znikania przedmiotów z dłoni.
 
Nie czekaj dłużej, jeśli stać Cię na wyjście do kina to stać Cię również na Vanisher Royal, sprawdź sam, a przekonasz się, że da Ci on znacznie więcej satysfakcji niż jakikolwiek film w kinie.
Opinie innych klientów:

Wyświetlono od 1 do 6 (z 6 recenzji)

 
przez:
Recenzja dodana: 2007-12-21


Ocena: 2 z 5 gwiazdek! [2 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-12-12


Ocena: 4 z 5 gwiazdek! [4 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-12-11


Ocena: 2 z 5 gwiazdek! [2 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-02-12


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2006-02-24


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: Szymon Wojs
Recenzja dodana: 2005-02-08
Ten trik jest doskonalym trikiem na kazda uroczystosc !!!!!! bardzo polecam !!!!!!!!!!!

Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

Wyświetlono od 1 do 6 (z 6 recenzji)

 Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional