Lewitacja King Rising


King Rising

 

ILUZJA

 

"Prosty i piękny sekret. Gratulacje... kocham go"
-Walter Blaney, twórca iluzji dla Davida Copperfield`a

"Wspaniałe jest to, że nie potrzebujesz żadnych rekwizytów aby dokonać tej cudownej iluzji. Możesz to zrobić szybko, z obiema nogami unoszącymi się widocznie nad ziemią."
-
Thomas Tobias

 

SIŁA LEWITACJI:

Mówisz komuś o mocy jaką potrafisz czerpać z ziemi, o nowej technice jak wykorzystać tą siłę aby unieść się nad ziemią. Tylko kilka centymetrów... i ten ktoś zostanie naocznym świadkiem tej techniki.

Będzie widział jak unosisz się nad ziemią 7-10 cm i zawiśniesz na moment aby po chwili opaść na ziemię. Bez zwłoki możesz podejść do widza, który może sprawdzić absolutnie wszystko; stopy, buty, spodnie. Niczego nie znajdzie..., bo nic nie ma.

Nie ma tu żadnego elementu zaskoczenia czy odwracania uwagi. Mówisz widzom przed pokazem, że zamierzasz lewitować, a oni patrzą jak to robisz. To nie Balducci, Zero Gravity lub coś takiego.
Ten efekt możesz wykonać zarówno w pomieszczeniu jak i na ulicy. Widz widzi obie stopy odrywające się od ziemi.

Otrzymasz wspaniałe, oryginalne DVD, na którym w klarowny sposób wyjaśniony jest sekret tej lewitacji i dodatkowe informacje zarówno na temat techniki jak i prezentacji. W ten świat zabierze Cię Brad Christian, twórca i założyciel ellusionist.

 

Iluzja Lewitacja

 

 

 

Opinie innych klientów:


 
przez: Jakub Zimnoch
Recenzja dodana: 2008-02-01


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]


 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional