Revolution


iluzja

"Najprostsza i najbardziej widowiskowa metoda na zniknięcie monety jakąkiedykolwiek widziałem"

- Stephen Taber, Manassas, VA

Revolution? wstrząsnął dotychczasowym pojęciem o znikaniu niewielkich przedmiotów. Bez rękawów, wizualny, czysto zakończony trick. 30 minutowy film na DVD przeprowadzi cię przez wszystkie szczegóły tej prostej iluzji i zademonstruje różne sytuacje w których możesz ją wykorzystać.

 

iluzja

 

iluzja

Kevin Parker twórca Revolution

Gdy poznasz sekret Revolution będziesz stał przed lustrem wykonując ten trick i zastanawiając się jak to w ogóle możliwe.

Bez żyłek, gumek, loopów, magnesów. Bez rękawów. Cokolwiek myślisz, to nie jest to!

 

P: Czy jestem czysty po zakończeniu tricku?

O: Tak czysty, że nie masz już monety

P: Ile trwa przygotowanie?

O: Około 2 sekund, jeśli jesteś wolny.

 

Revolution zadziwił wszystkich profesjonalistów, ale Ty będziesz wykonywał ten trick już po kilku minutach!

 

REVOLUTION - Opinie
 
 

"Właśnie kupiłem Revolution i wszystko co mogę powiedzieć to : ZADZIWIAJĄCE! Najgorszą reakcją, jaką miałem to: "Co *****??!! ****! Niemożliwe!!"

- John Mailich


"W kilka godzin po otrzymaniu filmu umieściłem ten trick w mojej rutynie z potężnym skutkiem. To na pewno najczystsza metoda na zniknięcie monety lub innego małego przedmiotu, jaką znalazłem. Najlepsze jest to, że moge to zrobić zawsze i wszędzie. "

- Magictman, from Ellusionist Discussion Boards


"Opanowałem technikę w pół godziny. Reakcje były kosmiczne!"

- Mike Delbert, TX, US


"Wykonałem Revolution już dla kilku ludzi. Raz na meczu zrobiłem to dla znajomych. Spędzili dwie, trzy minuty szukając monety na podłodze. Zrobiłem to też dla mojego nauczyciela gitary, sprawiłem, że moje piórko znikło. W samym środku lekcji wstałem i powiedziałem: "Patrz na to". Widok jego twarzy był bezcenny. W poniedziałek pokazałem to koledze w szkole, do piątku chodził za mną i męczył mnie żebym mu powiedział jak to się robi. KOCHAM TEN TRICK!!!"

- Shredguitar, from Ellusionist Discussion Boards


"WHOAAAAAAA! Prawdziwy geniusz! To musi być najgładsza i użyteczna metoda na znikanie, jaką kiedykolwiek widziałem. GDZIEKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK, NIE MA! A twoi widzowie zastanawiają się "Co się w ogóle stało??" Nie tylko dostajesz sekret, ale również głebokie analizy krok po kroku, pomysły i zastosowania od samego Brad`a. A jeśli widziałeś Brad`a przy pracy to wiesz, że mógłby tłumaczyć jak jeść widelcem i totalnie cie zachwycić. Bardzo użyteczna i niszcząca iluzja."

- Miguel Nagera III, AL


" Lepiej już się nie da nauczyć. Bez wypełniaczy i bzdur - bardzo pomocny materiał. Na pewno najlepsza metoda na znikanie.

- B.M., Nova Scotia, Canada


"Trenowałem przed lustrem około 30 minut, następnego dnia wykonałem to dla mojego pierwszego widza. Ponieważ był to mój pierwszy raz, minęło trochę więcej czasu zanim moneta zniknęła i dosłownie czułem jak gość pali mi ręce wzrokiem. Wreszcie, gdy pocierałem już tylko "molekuły" monety, otworzyłem dłonie i pokazałem obie ręce puste. Widziałem jak opadła mu szczęka. Nie sądzę, że mógłbym uzyskać podobny efekt inną metodą.

Chodzi tu o wszystkiem malutkie rzeczy, które się dodają - pełne gracji ruchy rąk, krótkie rękawy, pożyczona moneta i wszystko inne.

Odważę się stwierdzić, że jest to doskonałe zniknięcie monety. Mam zamiar używać tej metody jeszcze przez długi czas ponieważ jest bardzo praktyczna. Bardzo polecam."

- YeoFeng, Ellusionist Boards


" Siedziałem z magikami, którzy są w iluzji od 15 lat. Rozwaliłem ich tym efektem, nigdy czegoś takiego nie widzieli."

- C. Reaves, HI, US


"Wielkie dzięki Kevin Parker. Wreszcie jest piękny sposób na znikanie małych przedmiotów, który nie wymaga dziwnych rekwizytów lub długich godzin treningu przed lustrem. To był najlepszy mój zakup."

- Per von Soosten, CA, US


"Właśnie kupiłem płytę. Proszę usuńcie to ze sprzedaży, chce mieć ten efekt tylko dla siebie. Na prawdę jest baaardzo dobry. Jestem pod wrażeniem."

- Ralph Boleslavsky, Durham, NC


"Kup teraz. Albo lepiej nie. Chciałbym być jedynym, który zna ten sekret i rozwalać ludzi na około. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony dopóki nie pokazałem tego żonie, która widzi WSZYSTKO. Totalnie ją rozwaliłem. Spojrzała na mnie i powiedziała "WOW, tym razem mnie zaskoczyłeś... to było niesamowite."

- Tankersleyvw, Chicago, IL


"Jak dotąd pokazałem to całej mojej rodzinie i nie mają pojęcia jak to robię. Czysty geniusz."

- zman123, CA, US


"Uzyskałem najbardziej zabawną reakcje pokazując to mojemu koledze Dawidowi. Powoli położyłem monetę na ręce, i kazałem mu skoncentrować się na monecie tak bardzo jak tylko może. Gdy moneta znikła, patrzył się cały czas na moje ręce, bez rękawów, zupełnie puste. Spojrzał na mnie i powiedział "Jesteś Diabłem!!!". Jeszcze niegdy wcześniej nie miałem takiej reakcji od nikogo. Dzieki za ten film.

- Nicholas Delcambre, NH, US


"Wielu bardzo kreatywnych magików jak Jay Sankey, Michael Ammar etc. przez lata szukali perfekcyjnej metody na znikanie monety, w której możesz pokazać ręce puste z obu stron. Musze powiedzieć, że to jest to.

- Will Maskell, London


"Byłem bardzo, bardzo sceptyczny. Kupiłem mnóstwo efektów z monetami i nigdy ich nie lubiłem. Ta jest po prostu genialna"

Proximo, Ellusionist Discussion Boards


Revolution - Kevin Parker: Posłuchaj tego opisu. Metoda na znikanie monet i małych przedmiotów, bez rękawów, bez przygotowania. Wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe, ale Kevin Parker podniósł poprzeczkę dla wszystkich magików na całym świecie. Niesamowite zniknięcie, cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek. To jest TAK dobre. Proste, bez żadnych rekwizytów, piękne. Przed lustrem będziesz się zastanawiał, dlaczego nie kupiłeś tego wcześniej.

Revolution - Nauka: Nauczycielem jest Brad Christian i zabierze Cię w wirtualną podróż ucząc tego niesamowitego efektu. Ten film trwa pół godziny a sam efekt jedną minutę. DVD napakowane wspaniałymi wskazówkami, odmianami, propozycjami, pokazami tego jednego tricku. Brad nauczy Cię tego wszystkiego idealnie.

Revolution - Prezentacja: Revolution może być pokazane na tysiące różnych sposobów. Wyobraź sobie, że podchodzisz do bardzo silnej osoby i prosisz go, aby ścisnął monetę najmocniej jak może, zobaczymy czy coś się stanie. Nic sie nie stało. Weź monetę i powiedz, że ty spróbujesz. Ściśnij ją bardzo mocno, otwórz rękę. Nic nie ma.... wyobraź sobie te reakcje. Brad nauczy cię tego, podpowie jak wykorzystać ten efekt, kiedy, jak umieścic go w swoim pokazie. Jest to bardzo pomocna część DVD, która pomoże Ci zdobyć reakcje na jakie zasługujesz.

Revolution - Transformacja: Wyobraź sobie, że podchodzisz do osoby, pożyczasz monetę, następnie ściskasz monetę formując ją w zupełnie coś innego. Okazuje się, że kostka do gry (lub cokolwiek innego) leży na twojej dłoni. Pokazujesz ręce puste. Uwierz mi, NIC nie znajdą.Transformacja jest bardzo zaskakującym i ważnym elementem Revolution. Jest to jedna z moich ulubionych wariacji tego efektu.

Revolution - Penetracja monety: Wystarczy, że przyciśniesz monetę leżącą na twojej zamkniętej pięści aby ta znikła i pojawiła się wewnątrz dłoni. Reakcje, które otrzymasz będą fenomenalne. Brad uczy tej wariacji bardzo dokładnie.

Marcus [Mocman in E-Forums]


Opinie innych klientów:

Wyświetlono od 1 do 6 (z 9 recenzji)

 1  2  dalej > 
przez: Filip Nadzieja
Recenzja dodana: 2007-04-19


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-04-15


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-04-15


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-02-22


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: Piotr Morawski
Recenzja dodana: 2007-01-30
Filmik jest super... A metoda jeszcze lepsza... Kazdy moze wykonac ten trick. Wychodzi juz za pierwszym razem. POLECAM

Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-01-04


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

Wyświetlono od 1 do 6 (z 9 recenzji)

 1  2  dalej > Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional