Sekrety Ulicznej MagiiKup teraz Sekrety Ulicznej Magii
Promocja: 199,95 PLN 189,95 PLN


"Będziesz Wykonywać Potężną i Niemożliwą Iluzję,
Już Pierwszego Dnia
Od Otrzymania Filmu"

? Największy bestseller w dziedzinie iluzji.

? Na pewno już pierwszego dnia będziesz szokował ludzi potężną dawką magii.

? Orzymasz najwyższej jakości film na płycie DVD, żadnych dodatkowych kosztów.

? Nawet sobie nie wyobrażasz co będziesz mógł zrobić po zapoznaniu się z sekretną wiedzą z tego filmu.

................................

Jeszcze nigdy iluzja nie była tak blisko w zasięgu zwykłego człowieka, chcącego nauczyć się tej sztuki. Sekrety Ulicznej Magii (How to Do Street Magic) zostały zaprojektowane tak, aby przeprowadzić początkującego od 0-60 jak najszybciej. Pierwszy trick wykonasz już po godzinie lub dwóch. Film łączy cudownie stylizowane nagranie z super porażającymi trickami do których potrzebujesz jedynie rzeczy codziennego użytku a zadziwisz nimi wszystkich..

................................

"Już pierwszego dnia po obejrzeniu Street Magic lewitowałem dla mojej żony ubrany jedynie w shorty i koszulkę i totalnie ją rozłożyłem."
- W.N. /forum dyskusyjne ellusionist

................................

"Jako lekarz, uczyłem się u setek profesorów i nauczycieli przez ponad trzynaście lat, z czystym sumieniem stwierdzam, że Brad jest najlepszym instruktorem na jakiego się natknąłem."

"PS. Wykonałem dziś w pracy lewitację King Rising i pielęgniarka prawie dostała zawału. Za to też wam dziękuje. "
- Marc Miller (lekarz), Wisconsin, USA.

................................

 

199.95 PLN 189,95 PLN (limitowana promocja --- zakończenie wkrótce)
Teraz film dostępny na DVD, bez dodatkowych kosztów


Rewolucyjne "How To Do Street Magic" teraz dostępne w Polsce, żadnych dodatkowych kosztów, płatnośc w złotówkach, darmowa i szybka dostawa. Tylko na eMagii.

__________________________________________

"Uniosłem się nad ziemią jakieś 10 centymetrów..."
- by Ethan Brizendine

"Szybko rozpakowałem przesyłkę i wrzuciłem płytę do odtwarzacza. Szczerze mówiąc byłem troche sceptycznie nastawiony bo nie wiedziałem czego oczekiwać. Ale po obejrzeniu pierwszego tricku, wiedziałem, że będzie to coś dobrego... bardzo dobrego. I dalej było już tylko lepiej.

"Potem musiałem znaleźć kogoś, kto będzie moim stałym "widzem", ktoś kto bedzie oglądał mnie próba po próbie aż będę mógł wyjść do "prawdziwego świata". Wiem, że nigdy nie zapomnę jak sprawiłem, że szklanka zniknęła z ze stołu podczas obiadu . Oczy mojego ojca były tak duże jak półdolarówki. Wkrótce przekonałem się, że taka reakcja jest czymś powszechnym."

"Każdy kto kupi ten film musi być przygotowany na walenie widzów głową w stół, a najśmieszniejsza reakcja jaką miałem do tej pory, to widok ludzi uciekających w szoku. Nie mogłem w to uwierzyć."

"Gdyby tylko wiedzieli jakie to proste z odrobiną praktyki..."

"Gdy uniosłem się nad ziemią jakieś 10 centymetrów Zachwiałem się i prawie przewróciłem. ?Straciłem prawie całą energię? powiedziałem. Patrzeli na mnie zdziwieni, a nauczyciela (fizyki) zatkało. ?Chyba złamałem jakieś prawo Newtona? powiedziałem. Nauczyciel patrzył na mnie takimi samymi oczami jak mój ojciec.

"Tego samego dnia, wykonałem jeszcze kilka efektów i wszycy przecierali oczy ze zdziwienia. Te ogromne, dziwne spojrzenia są troche przerażające na początku, ale wierzcie mi na słowo, przyzwyczaicie się do nich.

"Jeszcze jedna rzecz, o której chciałem wspomnieć czyli kasa - i nie chodzi mi tu o lewitacje banknotu, która wykonuję."

"Ludzie cały czas oferują mi pieniądze w zamian za sekrety . STRASZNIE CIĘŻKO jest powiedzieć NIE! Ale to jest w tym najprzyjemniejsze. Wiedzieć coś, czego inni nie wiedzą, a tak bardzo chcą, napędza cię i gdy raz zaczniesz, nie będziesz mógł przestać. A co najlepsze możesz to robić zawsze i wszędzie, z każdą kartą, każdą monetą."

"Wyobraź sobie, co może to dla ciebie znaczyć, tak jak ja to zrobiłem. Obiecuję, że twoje nadzieje się spełnią. Będziesz słuchał jak rozmawiają o tobie z szacunkiem. Kochają Cię a ty w zamian kochasz ten film. Ja tak robię i jestem szczęśliwy, że go kupiłem. Ta jedna płyta zmieniła mnie, i zmieni również Ciebię!"


- Ethan Brizendine, Nevada...
(Doświadczenia z pierwszej ręki z uliczną magią...)

 

 


"Po trzech tygodniach jestem na językach wszystkich w biurze. Słyszę jak ludzie mówią o mnie swoim żonom przez telefon."

- Blake Grice, Anderson, SC

 

Kup teraz Sekrety Ulicznej Magii
Promocja: 199,95 PLN 189,95 PLN


Od Brad Christian,
twórca e l l u s i o n i s t ...

W ciągu sekund, możesz dokonać niemożliwego.

Nie mówie tu o trickach w stylu wybierz kartę, których nauczyłeś się jak byłeś dzieckiem. Mam na myśli tu magię, która dużym gwiazdą iluzji zajęła tygodnie, miesiące a nawet lata zanim ją odkryli.

Nauczysz się iluzji którą ludzie CHCĄ ogłądać. Bez przecinania kobiet na pól, bez efektów świetlnych, skrzyń czy podejrzanie wygłądających "rekwizytów". To jest magia twarzą w twarz. "Metody", które sprawiły, że najsławniejsi magicy są teraz tym kim są.

To takie proste do nauczenia! Praktykuję sztuke iluzji już od 25 lat i obiecuje Ci, że po obejrzeniu "Filmu", będziesz mógł wykonywać niesamowite efekty tego samego dnia. To moja osobista obietnica, którą Tobie składam.

STOP. Szczerze w to wierzę. Nasz film zabrał więcej ludzi od 0 - 60, szybciej, niż jakikolwiek inny. O to chodzi w tym pakiecie, nauczamy zaawansowanych, lasujących umysł technik jednocześnie utrzymujemy wyjaśnienia tak proste jak to tylko możliwe, aby ludzie mogli się ich nauczyć najszybciej jak to tylko możliwe.

Z dumą spoglądam na nasz Uliczny Pakiet z tego powodu .

Każdy efekt, każdy "ruch" jest najpierw wykonywany na żywo dla tłumu abyś mógł zobaczyć jego wykonanie przez mistrza. Sprawdzisz każdy niuans (sama wartość rozrywkowa przy oglądaniu tego filmu jest warta jego ceny) . Potem idziemy do studia rozłożyć wszystko na czynniki pierwsze i nie tylko nauczyć cię jaki jest sekret ale jak to zaprezentować aby absolutnie nic nie zawiodło

Posiądziesz umiejętność robienia rzeczy, o których ludzie myślą, że są niemożliwe do zrobienia i jest to prostsze niż myślisz. Pozwól im patrzeć na każdy ruch twojej ręki, NIE ZOBACZĄ NIC.

Wiesz jak to jest mieć talię kart w dłoni i NIE MUSIEĆ ROBIĆ tych starych tricków w stylu "rozłóż karty na sześć kupek" - ponieważ tylko te znasz?

Ale W ZAMIAN wykonywać prawdziwe ruchy kartami; uliczne ruchy, które pozwolą Ci czynić magię?

Wiesz jak to jest otrzymać niesamowite reakcje od tłumu, osoby, dziewczyny ? jakich nigdy nie widziałeś?


"'Trace Unseen jest dla mnie jednym z najpotężniejszych efektów z tego filmu. Gdy ludzie odwracają się i widzą swoją kartę przylepioną z drugiej strony szyby lub okazuje się, że siedzą na niej podczas gdy ja nie ruszyłem się z miejsca, robią się bladzi na twarzy!!!"
- Michael A. Kelley
GCDS ~ Global Clinical Data Services (Study Start-Up)
50 Pequot Ave, New London, CT 06320

 


 

UWAGA - NIGDY NIE WYRZUCAJ PIENIĘDZY W BŁOTO

Zanim kupisz jakikolwiek film zadaj sobie te ważne pytania:

 

Sekrety Ulicznej MagiiTYPOWY FILM

 

Czy mogę zobaczyć fragment żeby sprawdzić jakość?
TAK NIE
 
 

Zaawansowany materiał BONUSOWY?
TAK NIE
 

Długość filmu? (ile wiedzy zawartej w środku? )

130 MINUT 60 MIN

 


 

5-gwiazdkowa Opinia wydana przez trzecią co do wielkości stronę internetową - About.com

Guru magii Bryan Dean napisał opinię do Street Video i przyznał mu najwięcej "PIĘĆ GWIAZDEK --Wysoce Polecane*****". Aby przeczytać opinię Bryan`a Dean naszego filmu kliknij tutaj.


Problemem jest to, że magia uliczna jest mocno strzeżona. Ale w Sekrety Magii Ulicznej przedstawione są metody do stworzenia potężnych efektów, o których mała garstka ludzi wogóle wie.

Nauczysz się jak stworzyć iluzję w czyimś umyśle ... aby wpłynąć na nich.

Używając podstawowych ulicznych ruchów
i technik nauczę Ciebię
, jak tworzyć eksplodującą,
niemożliwą magię taką jak ta...

 • Spraw aby karta o której ktoś myśli pojawiła się na twoim ramieniu jakby wypalona na skórze. (iluzja 1)
 • Twoja dłoń jest pusta nagle powoli i widocznie wyciągasz monetę z powietrza ... centymetry od czyichś oczu . (iluzja 8)
 • Spraw aby karta wywróciła się na drugą strone . Nie da się tego opisać, ale sam się zaskoczysz widząc jak to wykonujesz . (iluzja 7)
 • Lewituj centymetry nad ziemią stojąc cały czas w tym samym miejscu. (iluzja 14)
 • Spraw aby wybrana karta znikła z talii , aby potem pojawić się (ta sama karta) w czyjejś kieszeni. (iluzja 4)
 • Przeniknij solniczkę prosto przez stół kuchenny. Będą słyszeć jak uderza i przechodzi na wylot . (iluzja 2)
 • Wydrukuj na pustej wizytówce swoje imię i numer, efektownie - w Twoich dłoniach. Potem wręcz ją swojemu klientowi. (iluzja 11)
 • Używajac "kontroli umysłu" której Cię nauczymy, "zmuś" osobę aby rozdała dokładnie te karty, które chcesz . Oni trzymają karty, oni tasują - ale to nadal się dzieje. To zupełnie nie możliwe - dlatego nazywamy to "Chance Zero". (iluzja 10)
Sekrety Ulicznej Magii
Promotion: 199,95 PLN 189,95 PLN

 

Powyższe tricki to tylko Mała Część całego
DVD.
Film trwa 2 godziny i 10 minut
Plus dodatkowy materiał bonusowy

To jak TRZY filmy na jednej taśmie.

Nauczysz się więcej niż 12 tricków. Nie tylko dostajesz NIESAMOWITY DARMOWY MATERIAŁ BONUSOWY PRZEDSTAWIONY PONIŻEJ, ale również uczysz się wzkazówek i MOCNO STRZEŻONYCH technik , które pozwolą Ci stworzyć swoje własne iluzje. Będziesz robił to co niemożliwe.

Naucz się techniki Szulerów z Las Vegas pozwalającej podmieniać kartę, w 100% Niewykrywalnie
(Oczywiście TYLKO dla celów rozrywkowych !)

Nauczysz się technik oszukiwania w karty, między innymi niewykrywalną card podmianę karty jaką kiedykolwiek wymyślono. Nieważne jak bardzo ludzie patrzą nie zauważą nic.

Nauczę Cię jak to robić w 7 minut ale...

UWAGA!
- nikt już potem nie zagra z tobą w karty . Ale dobrą wiadomością jest... , że uzyskasz reputację prawdziwego znawcy kart .... to nie jest tak straszne, prawda?

 


 

"Dostałem płytę kilka dni temu i ludzie myślą, że jestem BOGIEM."
- Jamie Matchett, Ontario, Canada.

"Sekrety z tego filmu przeniosą Cię do statusu "Guru" ."
-Bill Douglas, Augusta, GA

"Właśnie obejrzałem Film i jestem rozwalony!. To najlepsze źródło jakie znam."
- Corey Smith, Richland - WA

 

"Wasze CD jest najlepszą metodą nauki jaką widziałem.
Zrozumiałem wszystko wkilka minut z czym męczyłem się dosłownie przez LATA siedząc nad książkami, które znalazłem. Jeszcze raz dzieki."
-Rick Merritt, Winston-Salem, NCWięc dlaczego ten Pakiet DziałaTak Dobrze ?

Odkryliśmy, że ludzieuczą się w kilka minut to co innym zabiera tygodnie gdy mogą WIDZIEĆ jak to się robi. Różnica jest ogromna. Po prostu...'działa' znacznie lepiej. Dowiedzione zostało, że ludzie uczą się szybciej gdy "widzą jak to się robi".

Kręcenie filmu trwało 43 dni. Zawiera 22 uczestników i 7 piękne 'magiczne dziewczyny' (które przedstawiają każdy rozdział) .

Zastanawialiśmy się nad załączeniem 552 trików w Pakiecie - ale potem wyrzuciliśmy prawie wszystkie . Dlaczego?

Warto o tym wspomnieć: ponieważ nie lubimy "suchych" trików.

Nie lubimy tricków, które po jedynie "wzbudzają uśmiech" u kogoś... albo dowcipów i gagów. Zagadek. To wszystko może mieć swoje miejsce, ale nie w naszych filmach. Uczymy tylko takich tricków, które można wykonać zawsze, wszędzie. Chcemy abyś poznał tricki, które zapadną w umysłach ludzi przez DŁUGI czas.

 


'Pakiet' został stworzony przez znanego ulicznego iluzjonistę Brad Christian. Brad występował dla Eric`a Roberts`a i Nicholas`a Cage`a, w serialu As the World Turns i w filmie Billy Joel`a Big Shot".

Pojawiał się w telewizji niezliczonąilość razy a jego reklamy telewizyjne pokazywane były w róznych programach magicznych
między innymi David`a Blaine`a Street Magic i Magic Man Specials.Kamera śledzi Brad`a na ŻYWO wykonującego PRAWDZIWĄ magię uliczną dla PRAWDZIWYCH ludzi - samo to jest warte ceny tego filmu.

 

Ale jeśli podejmiesz decyzję o zamówieniu dzisiaj, dodamy
Niesamowity
Bonus do twojego Pakietu "Sekrety Magii Ulicznej"
Na który składa się klika wyśmienitych efektów.

MATERIAŁ BONUSOWY:

Spójrz co w krótce będziesz w stanie wykonać:

~ Jak wykonać niesamowitą lewitację... lewitację samego siebie!. Ten trick zapracuje na Twoją opinię, możesz go wykonać wszędzie i zawsze!!!,

~ Jak sprawić aby banknot posiadał swoją duszę, tańczył na twojej lub czyjejś ręce. Mogą machać rękami pod nim i nad nim . Nie będą mieli pojęcia co się dzieje!!!

~ Jak wykonać prawie wszystkie najważniejsze popisy z kartami lub monetami...

 • Obracanie monety między palcami. Doskonały sposób aby sprawić, żeby ludzie zaczęli rozmawiać o magii . Od tego momentu Ty przejmiesz pałeczkę.
 • Popisy z czterema i pięcioma monetami. Jedna moneta mnoży się w wiele. Wyobraź sobie minę kasjera!!!
 • Rozwiń talię jedną ręką i przewróć na drugą stronę jak domino. (To łatwiejsze niż myślisz.)
 • Metoda rozwijania wachlarza jedną ręką, idealnie - za każdym razem. Potrafisz tego dokonać!
 • Jak tasować karty zupełnie w naturalny sposób, tak aby wybrana karta była cały czas pod twoją kontrolą?. TO SPRAWI, ŻE BĘDZIESZ W STANIE WYMYŚLAĆ SWOJE WŁASNE TRICKI !!! STWÓRZ SWÓJ SPOSÓB ABY ZADZIWIAĆ!!!
 • Najlepsza i zadziwiająca podmiana karty używana przez szulerów z Las Vegas. Nigdy nie przegrasz juz w pokera!!! Myślę, że wszyscy wiemy co to znaczy !

Brad prowadzi Cię za rękę i wyjaśnia nie tylko jak stworzyć iluzję w czyimś umyślę ale dlaczego psychologicznie działa ta iluzja. Sprawisz, że ludzie będą widzieć rzeczy, których nie widzą. Przejdziesz dostudia z Brad`em Christian`em aby nauczyć się krok po kroku, jak wykonać i zaprezentować każdy efekt...

Nie znajdziesz tego nigdzie indziej. I to działa.

CENA...

Iluzje przedstawione w 'Pakiecie' są sprzedawane osobno za ponad 463 PLN. A warte są więcej.

Dlatego stworzyliśmy specjalny Pakiet : Sekrety Magii Ulicznej

Teraz, zamawiając dziś, otzrymasz wszystkie tricki - wszystko - połączone na DVD - a płacisz tylko 199,95 PLN. 189,95 PLN (PROMOCJA TYLKO TERAZ)

To niezbyt mądrze z naszej strony!

60% zniżki
w porównaniu do zakupu tych tricków osobno. Jeśli kupisz 3 lub 4 inne tricki cena będzie ta sama.

Ale idziemy dalej. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz dodatkowy MATERIAŁ BONUSOWY, z wieloma trickami i technikami umożliwiającymi Ci tworzenie iluzji na ulicy. Pamiętaj, że te triki których się nauczysz to profesionalne metody. Gdybyś chciał się tego nauczyć gdzieś indziej zapłacisz 5 razy tyle..

To jest mądre!
Sposób na sukces w biznesie - jego gwarancja - to dać DUŻO WIĘCEJ w produkcie niż ktokolwiek się spodziewa.
Wiemy o tym, dlatego nic nas nie zatrzymuje.

- Żadnych specjalnych rekwizytów, tylko rzeczy codziennego użytku....

- Za ten potężny zestaw, który działa jak żaden inny, płacisz tylko 199.95 PLN. 189.95 PLN
(TYMCZASOWA PROMOCJA)

 

Przejrzyj jescze raz wszytko co dostajesz:

~ Wszytskie 13 tricków. Lewitacje... pojawianie i znikanie obiektów ... zamiany rzeczy i nagłe zmiany miejsc. Zadziwiające tricki z monetami i kartami, wiedzę jak wykonać te iluzje *w rękach innych ludzi* . Plus mnóstwo BONUSOWEGO materiału opisanego powyżej (wartości przynajmniej 200PLN samych w sobie) .

~
Prezentacje tricków demonstrowanych prawdziwej, żywej publiczności... Ta część jest bardzo ważna w szybkim uczeniu i co istotne łatwym.
Możesz przeglądać te prezentacje stworzone przez profesjonalistę ... ile razy pragniesz, co pozwala Ci zauważyć wszystkie szczególy. Tego nie dostaniesz w książce. Za każdym razem odkryjesz coś nowego

~ Brad usiądzie z tobą żeby objaśnić Ci wszytko dokładnie. Krok po kroku wyjaśniakażdy trick. Jego zadaniem jest sprawić abyś wypadł doskonale - i wywiązuje się z niego. To jakbyś miał profesjonalnego iluzjonistę w swoim mieszkaniu

~ Poznasz sekerty odwracania uwagi i czystego showmeństwa.

~ Nauczysz się sztuki wykonywania ruchów niedostrzegalnych. Pozwól im patrzeć, nie zauważą nic!

~ Naucz się technik używanych przez szulerów w kasynie.
(Tylko dla rozrywki!
Proszę, nie idźcie do kasyna!)

~ Naucz się pokazowych "ruchów", przełożeń i tasowań . Wszystkiego będziesz uczył się od mistrza iluzji.Nie masz nic do stracenia, nic innego nie wyniesie twojej ulicznej magii na taki poziom jak to DVD Gwarantujemy to...

Kup teraz Sekrety Ulicznej Magii
Promocja: 199,95 PLN 189,95 PLN

"Wasz Pakiet jest absolutnie niesamowity. ...genialne tricki... "
- Alex Favaro, UK.

"Wszyscy myślą, że jestem kolegą David`a Blaine`a".
- Fernando Cruz, San Jose, CA.


"Na początku byłam troche niepewna co do Pakietu , wielu znajomych mówiło mi, że to strata czasu i pieniędzy ale kiedy przesyłka już doszła, siedziałam z buzią otwartą ze zdumienia!
Dziękuje, jesteś wspaniałym nauczycielem, wszystko jest dokładnie pokazane. Moi znajomi i rodzina (którzy nigdy nie myśleli , że jestem w stanie nauczyć się iluzji) siedzą teraz zdumieni, pytając się nawzajem czy widzieli to samo?
Kiedyś byłam nieśmiałą dziwczyną siedzącą cicho w rogu na imprezach , teraz nie pozwalają mi wyjść z domu bez talii kart, jedna koleżanka przestała nawet ze mną rozmawiać przez jakiś czas, ponieważ chciała zobaczyć trochę mojej magii a ja zapomniałam zabrać kart! Cieszę się gdy widzę zdumienie na twarzach ludzi , szczególnie dzieci. Jeszcze raz dzięki."
-
Emma, Northern Ireland

"To tylko szybki mail, żeby powiedzieć, że byłem troche zdenerwowany zamawiając coś z internetu nie widząc tego i nie "czując", myślałem, że materiał będzie zbyt zaawansowany dla mnie ale na prawde podobało mi się zarówno oglądanie i sama nauka! "
- Debbie Maslen, Sussex, United Kingdom

 

"Nigdy nie czułem że robię prawdziwą uliczną magię dopóki nie zacząłem robić tricków z Pakietu. Twoje umiejętności i doświadczenie widać gołym okiem, nigdy nie widziałem kogoś kto ma taką kontrolę nad trickiem . To sprawia, że wasz film jest zupełnie inny niż pozostałe."
- Brad Farrar, San Jose, CA


"Tak!!! Tak!!!! Tak!!!! To co piszecie to prawda, wasz film jest doskonały Polecam zarówno początkującym jak i profesjonalistom - znajdziesz w nim wiele nowych ruchów i subtelności . Sam trick z czterema asami jest wart tej ceny!!"
- Fraternally, Caliosto (Reymundo Puentes Jr.), Phoenix, Arizona

 

 

Opinie innych klientów:

Wyświetlono od 1 do 6 (z 14 recenzji)

 1  2  3  dalej > 
przez:
Recenzja dodana: 2009-03-18


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: Tomasz Matyjasik
Recenzja dodana: 2008-02-11


Ocena: 3 z 5 gwiazdek! [3 z 5 gwiazdek!]

przez: Marcin Feszczuk
Recenzja dodana: 2007-04-04


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-04-03


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: Piotr Gerle
Recenzja dodana: 2007-03-28


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2007-03-26


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

Wyświetlono od 1 do 6 (z 14 recenzji)

 1  2  3  dalej > Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional