HoverCard - Lewitująca karta


Hovercard - Lewitująca karta

  • Trudno dostępny rekwizyt teraz w Twoim zasięgu


  • Dokładne instrukcje na płycie CD jako dodatkowy BONUS

Bez sznurków, nici czy żyłek - tak teraz wygląda lewitacja.

Teraz to prostsze niż zwykle. Wystarczy, że widz wybierze kartę z talii a już po chwili karta zaczyna wprost odpływać od talii na 10cm. Lewitacja jest powolna, wprost mistyczna. Osłupiały widz odprowadza kartę wzrokiem, gdy ta ląduje z powrotem na wierzchu talii. Na koniec jak zwykle przy najlepszych trickach kartę oddajesz do totalnego sprawdzenia. Nic nie da się w niej znaleźć, bo... nic tam nie ma!

Ten trick ma większą moc niż myślisz.

Rekwizyt - Od dawna nigdzie nie był dostępny, teraz można go czasami odnaleźć w sklepach magicznych. Jest tylko jeden problem, kosztuje zwykle ok. 30$ plus wysokie koszty przesyłki. Dzięki naszym usilnym staraniom, ten sam rekwizyt dostępny jest dla Ciebie na eMagia.pl. I choć powinniśmy wystawić go na sprzedaż za cenę sugerowaną przez inne sklepy, zdecydowaliśmy się na ukłon w stronę Ciebie, naszego klienta i oferujemy Ci specjalną cenę. Dlaczego? To proste, uważamy, że każdy powinien taki trick mieć dla siebie, jest aż tak mocny. Wprowadź efekt lewitacji do swoich karcianych tricków i wynieś swój pokaz na wyższy poziom!

BONUS #2

Wyjaśnienie - Gratis do rekwizytu otrzymasz od nas film na płycie CD, który poprowadzi Cię za rękę przez wszystkie fazy tego tricku. Dlaczego film a nie zwykłe wyjaśnienie na papierze? Badania wykazują, że człowiek patrząc uczy się do 10 razy szybciej. To sprawia, że nauczysz się tego efektu szybko i bez mozolnego rozszyfrowywania zawiłych instrukcji. Dodatkowo zawsze, gdy nie jesteś czegoś pewien, możesz powrócić do naszego wyjaśnienia i od razu rozwiać swoje wątpliwości.

Podsumujmy. Za cenę jednego wyjścia do kina otrzymujesz efekt, który wyniesie twoje karciane tricki na profesjonalny poziom, doda im wreszcie tego akcentu, którego szukałeś. W zestawie otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, łatwy w obsłudze rekwizyt i wyjaśnienie na filmie. Ale przede wszystkim 49zł sprawi, że trick w stylu wybierz kartę nabiera diabelskiej mocy. Mocy, którą kontrolujesz TY!

 

 

Opinie innych klientów:

Wyświetlono od 1 do 6 (z 15 recenzji)

 1  2  3  dalej > 
przez: Piotr Denisiuk
Recenzja dodana: 2009-05-22
trick jest w 100% niewykrywalny! zreszta tez bym na to nie wpadl jakbym nie mial w rekach tego rekwizytu! jak najbardziej go polecam ;)

Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: JACEK LIPKE
Recenzja dodana: 2009-04-18


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: Jakub Chyc
Recenzja dodana: 2009-03-24


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2009-03-21


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez:
Recenzja dodana: 2008-12-07


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

przez: patrykon patrykon
Recenzja dodana: 2008-08-29


Ocena: 5 z 5 gwiazdek! [5 z 5 gwiazdek!]

Wyświetlono od 1 do 6 (z 15 recenzji)

 1  2  3  dalej > Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional