Escalator


Iluzja

Ci którzy widzieli ten efekt twierdzą, że jest niesamowity, wręcz niemożliwy!

Widz wybiera dowolną kartę z tali, jest to całkowicie wolny wybór. Karta zostaje podpisana i zwrócona do talii. Wkładasz talię do pudełka z kartą widza wystającą z talii. Wtedy dzieje się coś niemożliwego... karta przenika przez pozostałe karty do samego dołu pudełka, tylko po to aby za chwile z powrotem dostać się na szczyt! Następnie magik wyciąga wszystkie karty z pudełka pokazując, że są to normalne karty. Efekt wygląda wyjątkowo magicznie i niemożliwie.

Nie widzisz filmu? Pobierz trick Escalator na swój komputer klikając tutaj

Jeśli wykonujesz Ambitną Kartę, nie mógłbyś wymarzyć sobie lepszego zakończenia swojego występu. Tyle razy podczas twojej rutyny widz myśli, że jego karta co chwile w magiczny sposób wędruje na wierzch talii. Ale tylko myśli... dzięki trickowi Escalator widz wreszcie będzie mógł na własne oczy przekonać się, że karta rzeczywiście przenika przez wszystkie inne, aby znaleźć się na szczycie!
Wszystkie twoje dotychczasowe ruchy w tej rutynie nabierają wiarygodności, co doskonale można zweryfikować dzięki oklaskom, które otrzymasz.

Zdecyduj się na trick Escalator a w zestawie otrzymasz wszystko, co potrzebne do wykonania tego wspaniałego efektu plus instruktarzowy film na płycie DVD.

Iluzja

 

 

 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:


Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional