Houdini 2013

 

Houdini, w trasie od września 2013: „Premiera Houdini, napisanej w przenikliwy sposób, dramatycznej, mrocznej komedii o dwóch z najlepszych artystów, jakich świat widział – braciach Houdini: kaskaderach, iluzjonistach, magikach – odbędzie się w Teatrze Stoke on Trent Repertory Theatre dziewiątego sierpnia przed trasą po Zjednoczonym Królestwie we wrześniu i październiku.

„Houdini”, ze swoim dynamicznym scenariuszem, przenikliwie nakreślonymi postaciami i zapierającymi dech w piersi wyczynami kaskaderskimi, została napisana przez aktora, laureata nagrody BAFTA („Risen”) i twórcę filmów – Stuart’a Brennan’a. Peter Snee, dyrektor kreatywny Teatru Giant będzie kierował produkcją wraz z kreatywną „drużyną marzeń”, do której należą Danny Rogers – aranżer produkcji filmowej i telewizyjnej, Fraz Roughton – projektant kostiumów, Daffyd Gough – projektant dźwiękowy i kompozytor Tord Brudevoll. Żeby być najlepszym, musisz poświęcić wszystko.

Harry Houdini był najlepszym występującym, jaki kiedykolwiek żył, ale sława i fortuna nie przychodzą za darmo. Dla jego brata Theo i żony Bess cena była zbyt wysoka. Ta zawikłana analiza porywającej historii życia Houdini zgłębia zniszczenie dokonane przez ambicję, miłość i zazdrość. Bądź świadkiem narodzin gwiazdy. Podziwiaj jego grożące śmiercią wyczyny. Przygotuj się na zadziwienie.

Odkryj legendę.

Uwierz w magię.

Rezerwacje: 9-14 września Stoke on Trent Repertory Theatre www.stokerep.org.uk; 16-21 września Blackpool Grand Theatre www.blackpoolgrand.co.uk; 24-28 września Swansea Grand Theatrewww.swanseagrand.co.uk; 30 września – 5 października Theatre Royal Windsorwww.theatreroyalwindsor.co.uk; 7 – 12 października October Dublin Gaiety Theatrewww.gaietytheatre.ie

 

Copyright © 2019 IT and Sale. Powered by Zen Cart
Valid XHTML 1.0 Transitional